breitling replica https://www.hublot.to/ omega replica replica tag heuer panerai.to iwc replicas audemars piguet replica franckmuller.to fake rolex watches

isek iş paketleri

İSEK kapsamında yürütülen iş paketleri ve verdiğimiz hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

GİRİŞİMCİLİK

ISEK girişimcilik hizmetleri mevcut ürünün piyasaya çıkışının hızlandırılması ve potansiyel ürünün geliştirilmesi üzerine kurgulanmıştır. Sağlık teknolojilerinde mevcut bir ürünü olan girişimciler için ihtiyaca yönelik danışman, mentor, uygun üretim altyapısı, uluslararası pazarlara erişim gibi destekler yönlendirilmektedir. Yeni ürün geliştirme sürecini deneyimlemek isteyen girişimcileri için ise Biyotasarım Programı yürütülmektedir. BIYOTASARIM PROGRAMI ile yenilikçi cihaz/proje/çözüm önerilerinin geliştirilmesi öncesinde, oluşturulmuş disiplinlerarası ekipler ile sektörel gerçek ihtiyaçların mevcut klinik ortamlarda birebir gözlemlenerek toplanması ve belirli bir sistematik içinde detaylı incelmesi sağlanmaktadır

PİLOT ÜRETİM TESİSLERİ

Teknopark İstanbul’da CE onayı ve ISO 13485 belgeleri için gerekli ve tıbbi cihaz alanındaki GMP (Good Manufacturing Process) koşullarına uyumlu modüler temiz odalar bulunur. Tıbbi Cihaz Odaklı Modüler Pilot Üretim Tesisi altyapısı (ISO 14644 onaylı havalanması birbirinden bağımsız Temiz Odalar) kısa dönemler için girişimcilere kiralanmaktadır.
2019 yılında başlayan kapasite arttırımı çalışmaları ile ayrıca modüler kabin sistemli, tıbbi cihaz ve biyoteknoloji çalışmaları için elverişli, Class 7 standartlarında, pass box ve ofis alanları da dâhil olarak yeni temiz odaların kurgulanma süreci devam etmektedir.

AKREDİTELİ TESTLER

Bu iş paketi ile yurt dışından alınmak zorunda olan test ve laboratuvar hizmetlerinin ülke içinde gerçekleştirilebilir hale getirilmesi hedeflenmektedir. Bu kapsamda üretici firmaların mevcut durumda (yeni MDR ile birlikte) ne tür ihtiyaçları olduğu ve başlatmış oldukları çalışmalarda ne durumda olduklarını daha iyi anlamak ve tespit etmek için oluşturulan profesyonel ekip ile saha çalışmaları yürütülmektedir. Bu çalışmalar ışığında oluşturulan veritabanı ile ihtiyaç ve çözümlerin bir araya getirilmesi ve sürecin hızlandırılması hedeflenmektedir.
Güncel çalışmaları ve gelişmeleri bloğumuz üzerinden takip edebilirsiniz.

Güncel çalışmaları ve gelişmeleri bloğumuz üzerinden takip edebilirsiniz.

PAZARLAMA ve ULUSLARARASI İŞBİRLİKLERİ

Bu iş paketi kapsamında pazarlama/satış stratejilerinin oluşturulması, uluslararası fuar katılımları, UR-GE ve ticareti hızlandırma programları yürütülmektedir.
İş paketlerimiz ile ilgili desteklerden yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Here are some of the important points to take into consideration although deciding on auction web sites promo code on the internet: There a wide range of sites provided with voucher codes, make sure you pick the coupon databases before selecting 1. Within present day period there are lots of web sites supplying such discount codes deciding on the correct one gets challenging. All that you should carry out is actually go through well-known buying websites and select the correct signal determined by your own need, this will help preserve good amount of income. Soon right after getting into the discount code you should always be getting lower price, find out if the idea demonstrates on your ultimate invoice sum. In many instances amazon discount code while applied will provide you with rolex replica quick low cost, yet there are few that provide cash back after certain point of period. Be sure to explain these kind of details appropriate at the time of placing your order placed. Whenever you're choosing auction web sites coupon code on-line be sure you look into the expiry time. Many of the online coupons are generally good for a lot of reason for moment, whilst picking or with all the coupon code make sure you are conscious of every one of these particulars. These are generally just about all valuable things to consider even though selecting the most appropriate coupon code on-line.