breitling replica https://www.hublot.to/ omega replica replica tag heuer panerai.to iwc replicas audemars piguet replica franckmuller.to fake rolex watches

ISEK Üyeleri Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programında

ISEK Üyeleri Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programında

ISEK Üyeleri Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programında

Türkiye’de orta-yüksek ve yüksek teknoloji seviyeli, katma değeri yüksek ürünlerin ve bu sektörlerin gelişimi için kritik önemi olan ürünlerin üretiminin artırılması ve bu çerçevede yeni üretim imkân ve kabiliyetlerinin ülkemize kazandırılması amacıyla, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve bağlı kuruluşlar tarafından sağlanan destek ve teşviklerin tek pencereden yönetildiği Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı (HAMLE), Sağlık ve Kimya Ürünleri ve Dijital Dönüşüm Çağrısı başlatılmış. Bu çağrı kapsamında İSEK bünyesindeki potansiyel katılımcı üyelerimiz ile bir seri yüz yüze görüşmeler ve toplu bilgilendirme toplantıları gerçekleştirilmiştir. Yatırım programları konusunda Sistem Global Danışmanlık firmasından aldığımız teknik destek ile, bu listedeki firmalarımızın önemli bir kısmına kritik danışmanlık hizmetleri sağlanmış ve başvuru sırasında firmaların birbirlerinden tecrübe paylaşımları uzman küme üyelerinin katkıları ile sağlanmıştır. Firmalarımız, kümenin bu konudaki aktif çalışmasının, kendilerini önemli ölçüde cesaretlendirdiğini belirtmektedir.

Sağlık ve Kimya Ürünleri Çağrısı için 30 üye firmamız ile görüşmeler başlatılmış ve programa uygun ve katılım niyeti olan 10 firma ile çağrıya ilk başvuru yapılmıştır. İlk başvuru onayı sonrasında 6 firmanın kesin başvuru işlemleri tamamlanmıştır. Şu anda hakem heyetleri tarafından projelerin incelenme süreci devam etmektedir.

Dijital Dönüşüm Çağrısı kapsamında ise 28 üye firmamız kısa listeye alınmış, hepsi ile temasa geçilerek görüşmeler başlatılmış, bu çağrıya uygun olan ve ilerlemek isteyen 2 firmamız ile ilk başvuru tamamlanmıştır. Kesin başvuru süreci için onay beklenmektedir.

Bu süreçte küme ekibi ve profesyonel danışmanlık firması ile birlikte firmalara başvuru yol haritalarının oluşturmalarında birebir danışmanlık hizmeti verilmiş, teknik destek sağlanmıştır. Programın ilerleyen süreçlerinde de gerekli destekler verilmeye devam edilmesi planlanmaktadır.

Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programında Yola Devam Eden ve Yakından Takip Ettiğimiz İSEK Üyesi Firmalar

  1. Kansuk Laboratuarı San. Tic. A.Ş
  2. Set Medikal San.Tic. A.Ş.
  3. Bama Teknoloji
  4. Rs Research
  5. Neoxidigital
  6. Çizgi Teknoloji Elektronik Üretim Ve Tasarım A.Ş.

Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı Dijital Dönüşüm Çağrısı Yolunda İlerleyen İSEK Üyesi Firmalar:

  1. Hayriya Teknoloji
  2. Yonga Teknoloji
Here are some of the important points to take into consideration although deciding on auction web sites promo code on the internet: There a wide range of sites provided with voucher codes, make sure you pick the coupon databases before selecting 1. Within present day period there are lots of web sites supplying such discount codes deciding on the correct one gets challenging. All that you should carry out is actually go through well-known buying websites and select the correct signal determined by your own need, this will help preserve good amount of income. Soon right after getting into the discount code you should always be getting lower price, find out if the idea demonstrates on your ultimate invoice sum. In many instances amazon discount code while applied will provide you with rolex replica quick low cost, yet there are few that provide cash back after certain point of period. Be sure to explain these kind of details appropriate at the time of placing your order placed. Whenever you're choosing auction web sites coupon code on-line be sure you look into the expiry time. Many of the online coupons are generally good for a lot of reason for moment, whilst picking or with all the coupon code make sure you are conscious of every one of these particulars. These are generally just about all valuable things to consider even though selecting the most appropriate coupon code on-line.