EXPOMED FUARI İNOVASYON ALANI

EXPOMED FUARI İNOVASYON ALANI

EXPOMED FUARI İNOVASYON ALANI

Sağlık teknolojilerinde en yenilikçi fikirlerin/firmaların/ürünlerin buluşma noktası olmuş olan Expomed 2020 İnovasyon Alanı bu sene daha da gelişerek gerçekleşecek.

• Sağlıklı yaşam ve mobil teknolojilerinde 5G’nin kullanımı, evde sağlık alanında dijital çözümler, rehabilitasyon teknolojisinde robotlar gibi heyecan verici projeler özel demo alanlarında sektöre tanıtılacak.
• Sağlık alanında hızla gelişen teknolojik konular, ulusal ve uluslararası uzman konuşmacılar tarafından işlenecek. Bu konular arasında nöroprotezler ve sinir mühendisliği, sağlıklı yaşam ve kronik hastalık takip teknolojileri, giyilebilir sağlık takip cihazları, sağlıkta yapay zeka uygulamaları gibi en güncel konular yer alıyor.
• Girişimciler yeni gelmekte olan kanuni düzenlemeler (MDR) ve yeni ihracat kanalları açma konularındaki bilgi ve tecrübe paylaşımlarını, TİTCK ve İKMİB uzmanlarının katılımı ile gerçekleşecek panellerde dinleme fırsatı sağlayacaklar.
• İnovasyon Alanının bu seneki en önemli konusu da işbirliği. Hem işbirliği odaklı destek mekanizmaları hem de bu alandaki örnek projeler masaya yatırılacak, nasıl daha fazla etkin işbirliği projeleri yapabiliriz ve yönetebiliriz detaylı değerlendirilecek.
• Her geçen yıl gelişen Expomed 2020 fuarına ve Inovasyon Alanına tüm dünyadan katılımcıları bekliyoruz.

 

Here are some of the important points to take into consideration although deciding on auction web sites promo code on the internet: There a wide range of sites provided with voucher codes, make sure you pick the coupon databases before selecting 1. Within present day period there are lots of web sites supplying such discount codes deciding on the correct one gets challenging. All that you should carry out is actually go through well-known buying websites and select the correct signal determined by your own need, this will help preserve good amount of income. Soon right after getting into the discount code you should always be getting lower price, find out if the idea demonstrates on your ultimate invoice sum. In many instances amazon discount code while applied will provide you with rolex replica quick low cost, yet there are few that provide cash back after certain point of period. Be sure to explain these kind of details appropriate at the time of placing your order placed. Whenever you're choosing auction web sites coupon code on-line be sure you look into the expiry time. Many of the online coupons are generally good for a lot of reason for moment, whilst picking or with all the coupon code make sure you are conscious of every one of these particulars. These are generally just about all valuable things to consider even though selecting the most appropriate coupon code on-line.